• Heren 1

  • Technische Staf

    NaamFunctieMobiel
    Bijl, Marc deTeammanager
    Bijl, Marc deAss.-trainer/coach
    Ermstrang, StevenVerzorger
    Gameren, Hans vanTrainer/coach
    Goch, Gerard vanKeeperstrainer
    Koning, Ad deAssistent-scheidsrechter(club)
    Lobregt, JieleTeammanager
    Ooyen, Leen vanVerzorger
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    24 febSVS'65 1 - Kerkwijk 1
    3 mrtKerkwijk 1 - Zuilichem 1
  • Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Den Dungen 132016
    2Kerkwijk 132016
    3RKKSV 132016
    4RKVSC 130030

    Poulestanden 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Unitas 114120236
    2Arkel 114111234
    3VVAC 114101331
    4Groot-Ammers 11484228
    5Peursum 11471622
    6Zuilichem 11363421
    7Brakel 11454519
    8SV Noordeloos 11445517
    9SVS'65 11444616
    10MVV'58 11433812
    11Rhelico 11432911
    12Well 1132389
    13Kerkwijk 11430119
    14ASH 1141588
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Kerkwijk 1 - SV Noordeloos 117 feb1 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.