• Heren 1

  • Technische Staf

    NaamFunctieMobiel
    Berg, Ad van denTeammanager
    Bijl, Marc deAss.-trainer/coach
    Bijl, Marc deTeammanager
    Ermstrang, StevenVerzorger
    Gameren, Hans vanTrainer/coach
    Goch, Gerard vanKeeperstrainer
    Koning, Ad deAssistent-scheidsrechter(club)
    Lobregt, JieleTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 meiSV Noordeloos 1 - Kerkwijk 1
  • Poulestanden Kerkwijk 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Arkel 125203263
    2Groot-Ammers 125175356
    3Unitas 125182556
    4VVAC 125163651
    5Zuilichem 125124940
    6Peursum 1251131136
    7SVS'65 1251051035
    8MVV'58 1251041134
    9Brakel 125961033
    10ASH 125751326
    11Well 125641522
    12SV Noordeloos 125461518
    13Rhelico 125431815
    14Kerkwijk 125412013

    Poulestanden Kerkwijk 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Den Dungen 132016
    2Kerkwijk 132016
    3RKKSV 132016
    4RKVSC 130030
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Kerkwijk 1 - Peursum 119 mei1 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.